AK PARTİ ISPARTA KONGRESİNE NUMAN KURTULMUŞ GELİYOR

Ak Parti Isparta Teşkilatında kongre süreci bu hafta sonu yapılacak olan il kongresi ile sona erecek. Pazar günü Işıkkent Spor Salonunda saat 11.00’de başlayacak kongreye Ak Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş da katılacak.

 

OSMAN ZABUN

YENİDEN ADAY

Ak Parti Isparta teşkilatında ilçe kongreleri geçtiğimiz Şubat ayında başlamıştı. Koronavirüs pandemisi nedeniyle üç ay ara verilen kongre sürecine geçtiğimiz aylarda devam edildi ve Ekim ayında yapılan Merkez İlçe Konrgesi ile ilçe kongreleri tamamlanmış oldu ve sıra İl Kongresine geldi.

Bu doğrultuda; Ak Parti Isparta 7. Olağan İl Kongresi, 22 Kasım 2020 Pazar günü saat 11.00’de başlayacak. Isparta’da mevcut başkan Osman Zabun yeniden aday oldu. 

KONGREYE GENEL BAŞKAN

VEKİLİ NUMAN KURTULMUŞ KATILACAK 

Öte yandan; Ak Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş’un Pazar günkü kongreye katılmak üzere Isparta’ya geleceği öğrenildi. Kurtulmuş’un Isparta kongresinin ardından aynı gün yapılacak olan Burdur İl Kongresine geçeceği bildirildi.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN

VİDEOKONFERANSLA KONGREYE KATILACAK

Koronavirüs pandemisi nedeniyle Ankara dışına programa gitmeyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ise kongreye videokonferans sistemiyle bağlanacağı ve partililere hitap edeceği belirtildi.

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER