BONAİR, ÜLKEMİZİN DÜNYA STANDARTLARINDAKİ AİR TAXİ KURULUŞU

Pilot Ateş Hanibu, BONAİR’ın Türkiye’de ve dünyanın herhangi bir noktasında uçak organizasyonu yapan dünya standartlarında bir hava taksi kuruluşu olduğunu söyledi.
 
Yıllarca pilotluk yaptıktan sonra uçak kiralama şirketi kuran ve bu alanda markalaşan BONAİR, ülkemizin dünya standartlarındaki bir hava taksi kuruluşu olarak faaliyet gösteriyor. BONAİR, uçak ambulans hizmeti ile de sağlık alanında önemli katkılar sağlıyor. Pilot İşadamı Ateş Hanibu, BONAİR şirketi ve faaliyetleri ile ilgili şunları söyledi:
 
“Bir zamanlar özel jet ile iş seyahati yapmak lüzumsuz bir lüks olarak görülüyordu. Bugün ise özel jetler her türlü amaç için kullanılıyor. Öyle ki, A.B.D. başta olmak üzere birçok ülkenin ticari hava trafiğine açık havalimanlarının yanında özel jetlerin ve uçakların inebileceği birçok küçük ebatlı havalimanı inşa edildi.
 
Amaç, işadamının istediği adrese bir an önce ulaşması ve zaman kaybının asgariye indirilmesi. Ülkemizde yeni gelişmekte olan bu sektör, A.B.D. ve Avrupa’da çok eski yıllardan beri mevcut. A.B.D.’nin Ulusal İş Havacılık Derneği 1997′de 50′inci yılını kutladı. 1947′de özel uçak sahibi bir avuç şirket tarafından kurulan bu derneğin şemsiyesi altında bugün tam 4500 kurum ve şirket var. Avrupa ülkelerinde de birçok benzeri olan bu sivil derneklerin tüm çalışmaları iş hayatındaki randımanı artırmak amacıyla uçak sahibi olan veya kiralayan kuruluşların ülke ve ülkelerarası çapta geliştirilmesi, haklarının korunması ve teknik yardım sağlanması üzerine kurulmuştur.
Yolcu adedi ve uçuş menzili gibi parametreleri sizin için en detayına kadar inceleyen uzmanlarımız kalabalık gruplar için Türkiye’de ve dünyanın herhangi bir noktasında uçak organizasyonu yapmaktadır. Bayi toplantıları, özel gezi grupları ve konferansları için arzu edilen noktalardan özel uçuş programları hazırlanmaktadır. Bon Air istenilen özelliklere ve bütçelere bağlı olarak uçak tedariki, uçak satışı ve hava yolu şirketi yapısında işletmesini üstlenmektedir. Bon Air uçak alımı, satımı veya işletmesi konusunda danışmanlık hizmetleri de sunmaktadır. Uçağın alımından, Türkiye’ye getirilişi, ithal ve tescil işlemleri, işletmeciliği, Türkiye, Avrupa veya A.B.D.’de bakım hizmetleri, pilot ve ekip temini gibi konularda Bon Air danışmanlığından ve hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.
 
Air Taxi hizmetini ülkemize ilk sunan Bon Air’in iş dünyamızın birinci tercihi olması sadece bu özelliğinden kaynaklanmıyor. Air Taxi kavramıyla özdeşleşmiş uçaklardan oluşan jet filosu, bu sistemin tüm inceliklerine vakıf, ortalama 10.000 uçuş saati deneyimli pilotlardan oluşan uçuş ekipleri, her zaman güleryüz ve müşteri memnuniyeti ilkesini birinci planda tutan hizmet anlayışı Bon Air’i ülkemizin en tanınmış ve en çok tercih edilen “executive” Airtaxi/Hava Taksi şirketi yapıyor.
 
Günün 24 saati kalkışa hazır jetlerimizle acil yolculuklarınızı gerçekleştirmek, Bon Air için standart bir hizmettir. Jetimizi kiralayan her müşterimiz ise bizim için “uçağın sahibidir”. Uçuş planı, varış ve kalkış saatleri, kabin hizmetlerinin tamamı sizin isteğinize göre hazırlanır. Kısaca, Bon Air’le uçmak hem zaman kazanmak hem de keyif demektir.”

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER