DÜĞÜN, TOPLANTI VE DİĞER ETKİNLİKLER İÇİN ÇOK FAZLA SEÇENEĞE SAHİPSİNİZ:  KAYA ROYAL

Kadın Girişimci Ceyda Kaya, Isparta Belediyesi mülkiyetindeki düğün salonunu (eski Belediye hamamı) yeni haliyle 1 Temmuz’da başlayacak düğün sezonu için hizmete sundu. Büyük ve küçük salonlar, açık alan  ve kına salonu ile Kaya Royal çok seçenekli bir hizmet yelpazesine sahip.

Isparta’da pasta imalatı ve pasta altlığı yapım ve satışı ile örnek bir girişimcilik öyküsü olan Ceyda Kaya, hizmet sektörüne de adım attı. Isparta Belediyesi’nin mülkiyetindeki eski Belediye hamamı olarak bilinen düğün salonlarını kiralayan Kadın Girişimci Ceyda Kaya, tadilat ve yenileme çalışmasından sonra Kaya Royal ismiyle sektöre adım attı. Kaya Royal, büyük ve küçük düğün salonları, kına salonu ve açık alan bahçesi ile düğüncülere zengin bir seçenek sunuyor. Kaya Royal’da mezuniyet geceleri, kermesler, okul çayları, toplantılar, kongreler ve birçok etkinlik yapmak mümkün.

Kadın Girişimci Ceyda Kaya, 9 yıllık pasta imalatı ve pasta atlığı ticaretinden sonra düğün organizasyon sektörüne de adım atmaktan mutlu olduklarını söyledi. Ceyda Kaya, Kaya Royal’ı şöyle anlattı:

1000 KİŞİLİK BÜYÜK SALON

“Kaya Royal’da bir büyük salonumuz bulunuyor. 1000 kişinin aynı anda oturabildiği bir mekan. Düğünler, toplantılar, genel kurullar, kongreler, konferansları bu salonda yapmak mümkün. Salonumuzda son teknolojik ses ve ışık sistemi bulunuyor. Sahnemizde bulut sistemi var. Gelin ve damat çıkarken unutamayacakları bir an yaşatmak istiyoruz.

ORTA SALON-KINA SALONU

Üst katımızda orta salon diye adlandırdığımız bir salonumuz var. 650 kişiye aynı anda hizmet verebiliyoruz. Alt katta da kına geceleri ve diğer etkinlikler için bir salonumuz var. 550 kişiye hizmet verebiliyoruz. Tüm salonlarımızda yemekli organizasyon yapabiliyoruz. Kına salonumuzun özelliği dışardan gözükmemesi. Bayanlar rahatlıkla kına günlerini yapabilecek. Beyler için de dışarıda bir oturma alanımız bulunuyor. Kına salonumuz yanında büyük bir çocuk oyun alanı oluşturduk. Mutfağımız endüstriyel. Son sistem mutfağımızda her türle yemek pişirimi yapılacak. Tüm bu salonlarımızda düğün dışında diğer etkinlikler de yapılabilecek. Mezuniyet programları, okul çayları, kermesler, genel kurullar, konferanslar, söyleşiler ve diğer bir çok etkinlik için ortamımız oldukça müsait.

PANDEMİYE KARŞI TEDBİRLER ALINDA

1 Temmuz’da başlayacak düğün sezonu öncesinde her türlü hazırlığımızı yaptık. Halkımızın güvenliği için konuya ciddi bir şekilde yaklaşıyoruz. Yemekli organizasyonlarda ambalaja önem veriyor. Tek kişilik paketli sistemlerimiz olacak. Herkesin yemeği ve diğer malzemeleri kendisine özel olacak. Paketli sunumu tercih ediyoruz. Girişlerde dezenfektanlarımız bulunacak. Personelimiz misafirlerimizin ateşini ölçerek içeriye davet edecek. 1 masada en fazla 4 kişi oturabilecek. Aynı aileden ise 4 kişiden fazla oturulmasına izin verebileceğiz. 5 bin TL’den başlayan fiyatlarla hizmet sunacağız.”

PASTA İMALATINI KENDİSİ YAPIYOR

Yaş pasta konusunda uzmanlaşan Ceyda Kaya, düğün için gelen misafirler ile diğer pasta siparişlerini de yerine getirecek. Ceyda Kaya, pasta atölyesini Kaya Royal Düğün Salonları zemin katına taşıdı. Pasta altlığı imalatıda buradan devam edecek.

BİLGİ VE REZERVASYON İÇİN

0536 203 50 10

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER