EXİM BANK TEMSİLCİLİĞİ ISPARTA’DA AÇILMALI

AK Parti Yüksek Seçim Kurulu Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yasir Pirimoğlu ve beraberindeki heyet, Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti. Ziyarette hem ITSO Başkanı Mustafa Tutar hem de Isparta Milletvekili Recep Özel önemli açıklamalarda bulundu.
AK Parti Yüksek Seçim Kurulu Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Yasir Pirimoğlu ve beraberindeki heyet Ekonomi Kampüsünde ITSO Başkanı Mustafa Tutar ile ITSO Meclis Başkanı Osman Şahlan’ı ziyaret etti.
Isparta’nın gelişmesi adına yapılan ziyareti önemsediklerini belirten ITSO Meclis Başkanı Osman Şahlan, özellikle Eğirdir Gölüyle ilgili yapılan çalışmalarda başarılı bir sonuca varılmasını istediklerini söyledi.
* Tutar’dan bankalara serzeniş
“Yağmurlu günde şemsiyeyi açmazlar, güneşli günde yanımızdalar”
Konuşmasında bankalara serzenişte bulunan ITSO Başkanı Mustafa Tutar ise, “yağmurlu günde şemsiyeyi açmazlar, güneşli günde yanınızdalar. Biz bunu istemiyoruz. Bankalar her daim yanımızda olsun” diye konuştu.
* “Gerçek gül suyu Isparta’da üretilir”
ITSO Başkanı Tutar, kent ekonomisine katkı sağlayan gül sularıyla ilgili de önemli açıklamalarda bulundu. Gerçek gülsuyunun Isparta’da üretildiğini belirten Tutar, Milletvekili Özel’in bu konuda kendilerine büyük katkı sağladığını ifade etti. Tutar ayrıca Eximbank’ın Isparta’da bir temsilciliği açılmasını talep etti.
* “ITSO’da farklı bir anlayışla güzel hizmetlere imza atıyorsunuz”
AK Parti YSK Temsilcisi ve Isparta Milletvekili Recep Özel de, ITSO’da farklı bir anlayışla güzel hizmetlere imza atıldığını söyledi.
Isparta’da üretim yapan kozmetik sektörünün sentetik gül suyu üretmemesi gerektiğini belirten Milletvekili Özel, ITSO Başkanı Tutar’ın bankalarla ilgili serzenişe de değindi, Eğirdir Gölünde yapılan çalışmaları anlattı.
Ziyaret, karşılıklı fikir alışverişiyle devam etti.

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER