GELENDOST SPOR’DA TEKNİK EKİP VE SPORTİF DİREKTÖR GÖREVE BAŞLADI

Isparta’yı Bölgesel Amatör Futbol Ligi’nde  temsil edecek olan Gelendostspor’da  teknik direktör Fatih Bozbaş ve sportif direktör Uğur Kuşakcı düzenlenen imza töreni ile resmen göreve başladılar. Bordo-mavililer, hazırlık çalışmaları için kampa girdiler. 
Gelendostspor Kulüp Başkanı İsmail Esen ve Kulüp Müdürü Sefer Çokmak imza töreninde takımı Bölgesel Amatör Futbol Ligi’ne çıkartan başarılı teknik adam Fatih Bozbaş ile yeni hedefler doğrultusunda tekrar anlaştıklarını söylediler. Esen ve Çokmak, kulübe kurumsal kimlik kazandırıp profesyonelce yönetmek için ise ülkemizde scoutluk görevini en iyi şekilde yapan Uğur Kuşakcı ile de Sportif Direktörlük görevi için anlaştıklarını dile getirdiler. 
Teknik direktör Fatih Bozbaş, Türkiye Futbol Federasyonu’nun  nisan ayında başlatmayı öngördüğü Bölgesel Amatör Ligi için  Gelendost’ta kampa girdiklerini ve çift idmanla hazırlık sürecinin devam ettiğini söyledi. Bozbaş, “Müsabaka takvimine göre de sezon planlamasını yaptıklarını yakın zamanda eksik noktaları belirleyip transferi kapatacağız. Isparta ilini Gelendostspor  olarak en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi.
Bozbaş, ayrıca Uğur Kuşakcı’nın hem sportif direktör hem de teknik ekipte görev yapacağını dile getirdi.

 

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER