GÜVENLİ VE SAĞLIKLI ALIŞVERİŞİN ADRESİ: CENTRUM GARDEN

Siz misafirlerimiz bizim için değerlisiniz. Siz değerli misafirlerimiz sağlığı için gerekli olan tüm önlem ve tedbirleri alıyoruz. Covid 19 önlemleri kapsamında klimalarımızı çalıştırmıyor, Alışveriş ve Yaşam Merkezimizin Tamamını Sadece %100 Taze Hava İle Havalandırıyoruz. M2 başına düşün müşteri sayısına göre sizleri ağırlıyoruz, Alışveriş ve Yaşam Merkezimiz içerisinde yer alan El Temizle İstasyonlarımız ile kişisel hijyeninizi en üst seviyeye çıkarmanız için sizlere yardımcı oluyoruz. Avm içerisinde ve tüm mağazalarımızda gerekli olan günlük tüm temizlik ve dezenfektasyon işlemleri uzman çalışma ekibimiz tarafından periyodik olarak yapılmaktadır.

Yeni yaz şıklığını yakalamanız ve sevdikleriniz ile keyifli zaman geçirmeniz için tüm mağaza ve restoranlarımız ile sizlere en iyi kalitede hizmet vermek en büyük önceliğimiz. Covid 19 sürecinin yönetilmesinde büyük katkısı olan değerli sağlık çalışanlarımız ve değerli emniyet güçlerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.

Siz ve sevdiklerinizi ağırlamaktan her zaman mutluluk duyacağımızı belirtir bu yaşanan olumsuz zamanların en kısa sürece geçmesini temenni ederiz.

 

Çalışma Saatleri:

Avm : 12:00 – 20:00

Migros : 09:00 – 22:00

Starbucks : 09:00 – 21:00

Antre Gurme : 10:00 – 22:00

 

İletişim :

 

Web: www.centrumgarden.com

İnstagram : instagram.com/centrumgardentr/

Facebook : www.facebook.com/centrumgardentr

Twitter : https://twitter.com/centrum_garden

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER