İNŞAAT SEKTÖRÜNDE YATIRIM ZAMANI

Davrazkent Park
evlerinin temeli atıldı
Bu zamana kadar Isparta’da 850 daire inşa eden Davrazkent, Deregümü bölgesinde 7 blokta, 181 daire yapacağı projesinin temelini attı.
 
Davrazkent Park Genel Koordinatörü Tahir Demiralay, Deregümü bölgesinde yapılacak konut projesi ile ilgili şu açıklamayı yaptı:
 
7 BLOKTAN OLUŞUYOR
 
“Davrazkent Park, 2018 yılında kuruldu. 2 farklı parselde imalat yapılacak. Bir parselimizde bir katta 3 daire olmak üzere 3+1 63 dairemiz olacak. Diğer parselimizde ise 1 katta 4 daire, 150 m2 3+1’lik, bir blokta da 2+1 dairelerimiz olacak. Toplamda 181 daire yapacağız. Toplam inşaat alanımız 35 bin m2. 7 bloktan oluşacak projemiz için bismillah dedik ve başladık.
 
SEKTÖRÜN ÖNÜNÜ AÇAN BELEDİYE
BAŞKANIMIZA TEŞEKKÜR EDERİZ
 
181 dairemizin 34’ü 2+1, geri kalanı 3+1. 150 m2, ebeveyn banyolu daireler olacak. Burada imalata daha önce başlayacaktık. Ancak mekanlı alanlar imar yönetmeliğinin iptali oldu. Yeni yönetmelikle birlikte proje revizyonuna gittik. Daha sonra bu bölgenin 18 uygulaması mahkemece iptal oldu. Şükür engeller kısa sürede önümüzden kaldırıldı. Burada 18 uygulamasını çok kısa sürede yaparak, önümüzü açan Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen ve ekibine teşekkür ediyoruz. Haziran sonunda imar durumlarını yenilemek suretiyle projelerimizi ruhsata verdik. Ondan sonra kısa sürede ruhsatımızı aldık. Hazırlıklarımızı tamamladık ve bugün temelimizi atıyoruz. Allah utandırmasın. Allah kazasız belasız bitirmeyi nasip etsin.
 
ÜYE KAYITLARI DEVAM EDİYOR
 
Belirsizlikten kaynaklı Ocak-2019’dan Temmuz-2020’ye kadar talep almamıştık. Bizden kaynaklanan bir durum olmamasına rağmen sözlerimizi yerine getiremedik. Ruhsatımızı aldıktan sonra üye kayıtlarımız tekrar başladı. Şu an üye kaydı alıyoruz.
İLETİŞİM KANALI
Yayla Mahallesi İsmet Paşa Cad. No: 1, Köşem Apt. Kat: 2, Daire: 2
TEL: 0246 218 13 10

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER