İşçilerden Başdeğirmen’e teşekkür

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Kurban Bayrımı öncesi belediye personelinin hem bayram hem de ilave tediye ikramiyelerini hesaplarına yatırdı. Başkan Başdeğirmen’in bu jesti belediye işçilerinin yüzünü güldürdü. Belediye-İş Sendikası Isparta Şube Başkanı Cemal Kurt, işçiler adına Başkan Başdeğirmen’e teşekkür etti.
Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, belediye personeline sahip çıkmaya devam ediyor.
Başkan Başdeğirmen bu doğrultuda belediye işçilerinin hem bayram hem de ilave tediye ikramiyelerini bayram öncesi hesaplarına yatırdı.
Başkan Başdeğirmen’e bu jesti için işçiler adına Belediye-İş Sendikası Isparta Şube Başkanı Cemal Kurt teşekkür etti.
Belediye’deki tüm işçilerin bayram öncesi ödenen ikramiyeler nedeni ile yüzünün güldüğünü belirten Belediye-İş Sendikası Isparta Şube Başkanı Kurt, “Gerçekten özverili bir çalışma yapıyorlar. Bundan dolayı başkanımıza teşekkür ediyorum” dedi.
Cemal Kurt şu görüşlere yer verdi: “İşçi arkadaşlarım adına Isparta Belediye Başkanımıza kurban bayramı ve ilave tediye ikramiyelerimizi yatırdığı için teşekkür ediyorum. İşçi arkadaşlarımızın tümü bu ödemeden memnunlar. Ve hepsinin yüzü gülüyor. Şantiyelere gittiğimizde, iş yerlerine gittiğimizde hepsinin yüzü gülüyor. Çünkü bayram öncesi ikramiyelerin yatması onları sevindirdi. Hem kurbanlık alabilirler hem de çocuklarına bayramlık alabilecekler. Bu konuda Isparta Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Başdeğirmen ile ekibine çok teşekkür ediyorum. Gerçekten özverili bir çalışma yapıyorlar.”
* “BAŞKANIMIZIN ÇALIŞMA DÜZENİNDEN OLDUKÇA MEMNUNUZ”
Belediye’de görev yapar tüm işçilerin Belediye Başkanı Başdeğirmen’in genel çalışma düzeninden oldukça memnun olduğunu belirten Kurt, “hem sendika başkanı hem de bir Ispartalı olarak yaptığı hizmetlerden fevkalade memnunuz” diye konuştu.
Belediye İş Sendikası Başkanı Kurt yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Zaman zaman işyerlerini dolaşıyoruz. İşçi arkadaşlarımız belediye başkanımızın genel çalışma prensibinden ve çalışma düzeninden gayet memnunlar. Bir kez daha başkanımıza teşekkür ediyorum. Başkanımız göreve geleli 1,5 yıl oldu. 1.5 yıllık çalışma düzeninde ve Ispartalı olarak ayrıca yaptığı hizmetlerden de fevkalade memnunuz. Bayram öncesi arkadaşlarımızın taleplerinin değerlendirmesinden dolayı Belediye Başkanımıza şahsım, yönetim kurulu ve işçi arkadaşlarım adına gerçekten çok teşekkür ediyorum.”

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER