İŞTE ISPARTA’NIN TONTON SÜTÜ

Yalvaç’ta besihanede robot sistemi ile el değmeden sağılan ineklerin sütü yine el değmeden 2.5 litrelik poşetlere paketleniyor. Tonton markalı süt ürünleri, +4 derece zincirinde kapınıza kadar ulaştırılıyor. Hem de hastalıklardan ari sertifikası güvencesiyle.Fransa’da yaşayan Yalvaçlı hemşehrilerimiz Ahmet-Mevlüt Selam kardeşler, yurt dışında kazandıklarını memleketlerine yatırdılar. Isparta’nın tanınmış markalarından Serdoğan Yapı’nın sahibi Münir Kaşlı ile güçbirliği yapan Selam kardeşler, hayvancılık ve süt üzerine örnek bir girişime imza attılar. Yatırım insan sağlığı açısından oldukça önemli.

 Ahmet-Mevlüt Selam kardeşler ile Münir Kaşlı’nın 5 milyon TL’lik yatırım ile hayata geçirdiği projenin en önemli ayağı Yalvaç’ta. Yalvaç merkezde 55 başlık besi çiftliği yatırımı yapan Selam kardeşler ve Kaşlı, süt sağımı için robot sistemi ithal etti. Besi çiftliğindeki inekler robot sistemi ile sağılıyor. Robot sisteminin en önemli özelliği sütü poşette paketleyen sistem ile entegresi. Yatırımcılar, süt tüccarlarının oluşturacağı fiyat politikasına eyvallah etmeden kendi sütlerine kendileri değerlendirme yönüne gittiler. Bu doğrultuda kurulan sistem ile sağılan ineklerin sütleri el değmeden 2.5 litrelik poşetlerde paketleniyor. Çiftliğe son yılların en önemli sertifikası hastalıklardan ari belgesi de verildi.

 Yalvaç’taki çiftlikte günlük üretilen 300 litre süt, poşetlerde paketlenerek soğuk zincir ile Isparta’ya sevkediliyor. Hastalıklardan ari çiftlikte üretilen sütler, pakette Tonton Süt markasıyla piyasaya sunuldu. Tonton süt, telefon ile sipariş ile Isparta merkezde her yere evlere kadar ulaştırılıyor.

 Tonton sütü evlere ulaştıran sistem için Subay Lojmanları bölgesinde ofis oluşturuldu. Soğutucu araçlarla yapılan servis sisteminin başında yönetici olarak İlter Halaç bulunuyor. Şu anda anlık olarak her eve servis yapan Tonton Süt, siparişlerin yoğunlaşmasından sonra Isparta’yı 3 dağıtım bölgesine ayıracak. Bir mahalleye haftada 2 gün servis yapılacak. Tonton Süt’ün hedefi günlük 1,5 ton sütü paketli olarak evlere kadar ulaştırmak. Tonton Süt, evlere kadar +4 derece zincirinde ulaştırılıyor. Hastalıklardan ari belgesi olmasına rağmen tüketicilere kaynatmaları tavsiye ediliyor. Önümüzdeki günlerde diğer süt çeşitleri ile de hizmet verilmesi hedefleniyor.

TONTON SÜT EVLERİNİZDE

08 Ağustos 2020 tarihi itibariyle faaliyete giren Tonton Süt Isparta halkının yoğun talebi ve müşteri memnuniyeti sayesinde hızlıca büyüyen firma haline gelmeyi başardı. Isparta’nın tüm mahallelerine kapıya kadar çiğ süt satışını ve teslimatını yapmaya devam ediyor.

Isparta halkıyla buluştuğu ilk günden beri kalite çizgisini bozmayan hijyenik, hızlı ve güvenilir firma, çiğ sütün besin değerini kaybetmeden +4 derecede kapınıza kadar getirmeye devam ediyor.

‘’SAĞLIKLI NESİLLER İÇİN TONTON SÜT İÇİN’’ sloganıyla akıllarda yer eden ve yoğun talep  üzerine Ekim ayının sonuna kadar kampanya süresini uzatan Tonton süt siz değerli müşterilerine en kaliteli hizmeti vermek amacıyla var gücüyle çalışıyor. Isparta’ya çiğ sütte farklılığı getiren Tonton Süt hizmetini ekstra kampanyalarıyla süslüyor.

Yalvaç’ta yer alan çitliklerinde tamamen robotik sistemle el değmeden kapılarınıza ulaşan Tonton Süt, Karantina ünitesine sahip, hayvanları kayıt altına alınmış, asgari teknik ve hijyenik şartlara tüm hayvanları şap, tüberküloz ve bruselloz ile mücadele yönetmelikleri gereğince laboratuvar kontrolleri sonucu bu hastalıkları taşımadıkları belirlenen hayvancılık işletmelerine verilen Hastalıktan Ari Belgesi, her iki ayda bir yapılan düzenli kontrollere bağlı olarak Tonton Süt’e verilmiştir.

Müşterilerine sipariş konusunda  her imkanı sağlayan Tonton Süt, İOS- Android tabanlı uygulamalar, sipariş hattı 0543 288 32 32  ,  https://tontonsut.com/ aracılığıyla da siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Kampanya ve daha fazla bilgiyi öğrenmek, öneri ve şikayetleriniz  için Instagram ve Facebook  @tontonsut hesaplarını da takip etmeyi unutmayınız.

TONTON SÜT SİPARİŞ VE BİLGİ İÇİN

0543 288 32 32

www.tontonsut.com

 

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER