IYAŞ GENÇLİKSPOR HEDEF BÜYÜLTTÜ

Geleceğin sporcularını yetiştiren IYAŞ’ta hedefler büyük. “Futbolcu Fabrikası” haline gelen IYAŞ Gençlik ve Spor Kulübünde alınmadık kupa bırakmıyor.

 

 

Isparta’nın  “Futbolcu Fabrikası” yetiştirme merkezi durumunda bulunan IYAŞ Gençlik ve Spor Kulübü, alınmadık kupa bırakılmadı. 4 yıl içerisinde U Liglerinde kazandıkları şampiyonluklarla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran pembe-mavililerin altyapısında yüzlerce genç bulunuyor.

Ve Türkiye’nin ikinci Altınordu’su olma yolunda emin adımlarla ilerleyen IYAŞ Gençlikspor ,A takımı da 2. Amatörde grubunda lider durumda bulunuyor.

Sırasıyla üst liglere çıkmayı hedeflediklerini belirten Kulüp Başkanı Erol Büyükleblebi, IYAŞ

Gençlik ve Spor Kulübü olarak altyapı projesini hayata geçirmenin mutluluğu içerisinde olduklarını söyledi. Başkan l Büyükleblebi; “Amacımız: Gençliğimizi spora yönlendirmek, sportmen bireyler yetişmelerine katkı sağlamak, ülkemize sağlıklı nesiller yetiştirmek. Yetenekli gençlerimize profesyonel ve kaliteli futbol eğitimi vermek, dünyanın her yerinde milletini ve ülkesini yücelten kaliteli futbolcular yetişmesine ortam sağlamak. Antrenörümüzle birlikte  geleceğin sporcularını yetiştiriyoruz. Ve süper lig takımlarının büyük önem verdiği altyapı projesini Isparta’da hayata geçiriyoruz. Allah’ın izniyle çocuklarımızın gayretiyle Isparta’nın öz evlatları olarak profesyonel lige yükseleceğiz” diye konuştu.

Geleceğe yatırım yapan IYAŞ Gençlik ve Spor Kulübü, futbolda yüzlerce genci sıfırdan alarak geleceğe hazırlıyor. Okullarda taramalar yaparak ücretsiz olarak kurslar düzenleyen pembe-mavililer, yeterli gördükleri gençleri bünyesini alıyor.

 

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER