KUAFÖRLÜK ALANINDA 15 YIL ÇIRAKLIK-KALFALIK YAPTILAR, HAYATLARINI BİRLEŞTİRDİKTEN SONRA KENDİ İŞYERLERİNİ KURDULAR

LİVA
Hair Makeup
Mine-Günal Bayar çifti, 1 yıl önce kurdukları Liva Hair Makeup kuaför salonunda bayanların güzellik adına ihtiyacı olan her türlü hizmet veriliyor.
 
Isparta’nın bayan güzelliği ve saç bakım-tasarım adına öne çıkan işletmeleri var. 15 yıl bayan kuaförlüğü alanında ayrı ayrı işletmelerde çıraklık ve kalfalık yaptıktan sonra evlenen Mine-Günal Bayar çifti, hayallerindeki işyerlerine geçen yıl kavuştular. Evlendikten sonra güçlerini birleştirip Modernevler Mahallesi Ford Mağazası arkasında Liva Hair Mekeup markalı işletmeyi kuran Bayar çifti, bayanların kişisel bakımı alanında memnun eden bir hizmeti ortaya koyuyorlar.
 
Bayan Kuaförü Günal Bayar, 15 yıllık meslek tecrübesi olduğunu belirterek “birçok işletmede kalfa olarak çalıştım. Eşim Mine ile tanıştıktan sonra nasip oldu evlendik. O da bayan kuaförüydü. Lise hayatından beri kuaförlük alanında alışıyor. Evlendikten sonra birlikte bu işyerini açtık. Liva Hair Makeup adını verdiğimiz işletmemizde bayanların güzelliği adına farkımızı ortaya koyan çalışmalara imza atıyoruz. Müşterilerimizi memnun ettiğimize inanıyorum” dedi.
 
Bayan Kuaförü Mine Bayar da saç kesim, gelin saçı, boya, omre, türban tasarım, mikrokaynak saç uzatma sistemi, manikür ve pedikür olmak üzere birçok hizmeti Liva Hair Makeup olarak titizlikle verdiklerini anlattı. Modern görünüme sahip işyerlerinde türbanlı bayanlar için tesettür odası da oluşturduklarını belirten Mine Bayar, özellikle türbanlı gelin başı konusunda iddialı çalışmalara imza attıklarının altını çizdi.
 
Kuaför Mine Bayar, mikrokaynak saç uzatma sisteminde başarılı sonuçlar aldıklarını anlattı. Kaynak yöntemiyle takma saç kullanarak saçları istenilen uzunluğa çıkarabildiklerini belirten Bayar, yapılan çalışmanın fark edilmeyecek kadar doğal olduğunu ifade etti.
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Modernevler Mahallesi 3148 Sok. No: 1 ISPARTA
0541 577 11 85-0246 201 26 26

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER