MİLLİ EĞİTİM’DE ROTASYON

Milli Eğitim Bakanlığı İl/ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri Şube Müdürlerinin 2020 yılı yer değiştirme (Rotasyon) sonuçları çerçevesinde Şube Müdürleri Halil Doğan, Muhammet Acun, Mehmet Emin Yalçın ve Barış Kılıç başka illere atandılar.

 Milli Eğitim Bakanlığı, İl/ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri Şube Müdürlerinin 2020 yılı yer değiştirme işlemleri süreci 15 Haziran Pazartesi günü itibariyle tercihler ile başladı. Bakanlık tarafından yayımlanan kılavuza göre de 26 Haziranda da sonuçlar açıklandı. Bu doğrultuda, Milli Eğitim Bakanlığında Şube Müdürleri camiasını rotasyon heyecan sardı. 2023 vizyonuna giden yolda, büyük sorumlulukları omuzlarında hisseden Şube müdürlerinin gözleri 26 Haziranda yani önceki gün Bakanlığın sonuçları açıklaması üzerinde odaklandı.

ŞUBE MÜDÜRLERİNE ROTASYON

Bakanlıklar arasında en fazla personele sahip Milli Eğitim Bakanlığında mevzuat çerçevesinde belli şartlara haiz olarak yer değiştirme ‘Rotasyon’ yıllardır uygulanıyor.

ISPARTA’DA KİMLER GİTTİ?

KİMLER GELDİ?

Bu doğrultuda, Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğünde de Şube Müdürlerinde yapılan rotasyon çerçevesinde değişiklikler yaşandı. Buna göre; Müdürlüğün sevilen Şube Müdürlerinden olan Halil Doğan Antalya – Konyaaltı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak, Muhammet Acun Denizli – Çivril İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak, Mehmet Emin Yalçın İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak ve Barış Kılıç Muğla – Milas İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandılar.

Öte yandan, Isparta İl Milli Eğitim Müdürlüğüne ise Afyonkarahisar’dan Osman Tekin ve Sandıklı İlçesinden Melek Aksu’nun Şube Müdürü olarak atandıkları öğrenildi

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER