MİNNETTARIZ

Isparta Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Faruk Daşdöner, Belediyenin 3 aylık gelir desteği için Başkan Başdeğirmen ile Meclis üyelerine teşekkür etti, “her zaman göreve hazırız” dedi.

 İşte o açıklama:

“Isparta Özel Halk Otobüsleri Kooperatifimiz, Türkiye'nin koronavirüs ile mücadele döneminde toplu taşıma hizmetini aksatmadan eksiksiz bir şekilde yerine getirmiştir. Bu zorlu süreçte Sayın Valimiz, Belediye Başkanımız başta olmak üzere ilgili meslek örgütlerimiz, devlet kurumlarımız ile halkımızın manevi  desteği ile ayakta kaldık.

Canlarını hiçe sayarak,  toplum sağlığı için canla-başla çalışan sağlık personelimizin tamamı Sayın Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen'in talimatları doğrultusunda ücretsiz taşıma hizmetlerinden faydalanmıştır. Bir kamu hizmetini yerine getiren biz Halk Otobüsçüleri, bundan sonra da devletimizin ve belediyemizin bize vereceği her türlü göreve hazırız.

Isparta Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Başdeğirmen, her zaman olduğu gibi bu kriz sürecinde de Özel Halk Otobüsleri Kooperatifimizin yanında yer almıştır. Belediye Başkanımızın talimatları ile başlatılan çalışmalar nihayete erdirilmiş, Belediye Meclisi'nde alınan oybirliği ile Halk Otobüsleri Kooperatifimize 3 aylık mazot ve personel maaşı desteği verilmesi kararlaştırılmıştır.

Bu vesile ile esnaf dostu Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Başdeğirmen başta olmak üzere, başkan yardımcılarımıza, daire müdürlerimize ve Belediye Meclis üyelerimize teşekkür ederiz. Bu kararın alınmasında ve diğer konularda her zaman halk otobüsçülerimizin yanında yer alan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Sayın Ahmet Tural'a da ayrıca şükranlarımızı ifade ederiz.”

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER