OPET’in Isparta’daki 10’ncu istasyonu: Emtrak Demirel ailesinden 3.5 milyonluk yatırım 10 kişiye istihdam

OPET’in Türkiye genelindeki 1203’üncü, Isparta’daki 10’uncu istasyonu Emtrak Petrol, markanın müşteri memnuniyeti odaklı ‘OPET’se Fark Eder’ misyonu ile tüketicileri üstün performanslı ürünlerle buluşturdu.
 
Emtrak Petrol OPET Akaryakıt  İstasyonu, Isparta Eğirdir Yolu üzerinde hizmet vermeye başladı.  1 LPG ve 3 akaryakıt olmak üzere 4 adadan oluşan istasyon, OPET’in müşteri memnuniyeti odaklı “OPET’se Fark Eder” misyonu ile tüketicileri üstün performanslı ULTRA FORCE ve ECO FORCE ürünleriyle buluşturdu. 7 gün 24 saat açık olan yeni nesil market konsepti OPET Ultramarket’in yanı sıra pandemi döneminde daha da ön plana çıkan OPET’in Temiz Tuvalet Kampanyası kapsamındaki modern ve hijyenik tuvaletleri de istasyonda müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım kapsamında hizmet veriyor.
KADIN GÜÇLERİ GÖREV BAŞINDA
Emtrak Petrol, OPET’in Kadın Gücü Projesi’ne de destek veriyor. İstasyonda 1 kadın market satış yetkilisi ve 1 kadın akaryakıt satış yetkilisi ve 1 kadın temizlik görevlisi Kadın Gücü Projesi kapsamında görev yaparken bu sayının daha da artırılması hedefleniyor.
OPET, akaryakıt dağıtım sektöründe, perakende satışlar, ticari ve endüstriyel satışlar, depolama ve uluslararası ürün ticareti konularının yanı sıra iştirakleri ile madeni yağlar ve jet yakıtı alanlarında faaliyet gösteriyor. Yeni ürün ve hizmetleri, hızla gelişen istasyon ağı ve fark yaratan sosyal sorumluluk yaklaşımıyla dikkat çeken OPET, sektörün büyük oyuncuları içindeki tek yerli şirkettir. Pazarda büyük rekabet avantajı sağlayan depolama kapasitesi 1 milyon metrekübün üzerinde olan OPET, aynı zamanda akaryakıt sektörünün teknolojiyi en iyi kullanan markası olarak biliniyor. OPET, bu anlamda 2017 yılında sektörde bir ilke imza atarak geliştirilen ‘Akıllı Dolum Sistemi’ ile müşterisini ve aracını elektronik ortamda pompa sistemine kaydederek tüm Türkiye’deki akaryakıt istasyonlarından uygun yakıtın alınabilmesini sağlayıp farkını ortaya koydu. Son dönemde birer perakende noktasına dönüşen Ultramarket’leri ile tüketicisine de kendi ihtiyaçlarını bir arada bulabileceği çözümler sunuyor.
OPET, en beğenilen şirket, itibarlı marka, Lovemark ve KalDer’in müşteri memnuniyeti ölçümlemeleri ile birlikte son 15 yıldır akaryakıt dağıtım sektöründe lider marka olarak konumlanıyor. Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance’ın, Türkiye’nin en değerli ve en güçlü markaları 2020 raporuna göre, OPET, 570 milyon dolarlık marka değeriyle Türkiye akaryakıt dağıtım sektörünün en değerli ve en güçlü markası oldu. OPET; ‘OPET’se Fark Eder’ sloganıyla iddiasını koruyarak, yepyeni projeler, ürün ve hizmetlerle müşterisinin yanında olmaya devam ediyor.

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER