ÖZEL ROTA, ONLİNE SINIFLAR İLE EĞİTİME DEVAM EDECEK

Ayrıca online ödev takibi ve rehberlik takibi yapılıyor. Watsup grupları ile öğrenciler, öğretmenlerine soru sorabilecek.

Özel Rota Koleji, Pazartesi gününden itibaren interaktif eğitim sistemine geçiyor. Dersler online sınıflarda işlenecek. Rota Koleji Kurucusu Arzu Köksoy, şu açıklamayı yaptı:

“Okulumuzda Pazartesi gününden itibaren interaktif eğitim sistemine geçiş yapacağız. Online sınıflar oluşturarak öğretmenlerimiz canlı ders anlatmaya başlayacaklar. Amacımız bu sistemle öğrencilerimizin uzaktan da olsa bizleri ve arkadaşlarını görüp sınıf ve okul ortamından uzaklaşmamalarını sağlamak. Yarın akşam öğrencilerimizle canlı bağlantı kurup detaylı bilgilendirme yapılacaktır. Yüklemeleri gereken program öğrencilerimizle paylaşılmıştır.”

Rota Koleji Kurucusu Köksoy, ayrıca online ödev takip sistemine başladıklarını açıkladı. Özel online sistemi ile öğrencilerin ödevlerinin takip edildiğini belirten Köksoy, rehberlik hizmetlerinin de online hat üzerinden gerçekleştiğini bildirdi.

Kurucu Arzu Köksoy, öğrenci grupları arasında kurulan watsup iletişim sistemi ile öğretmenlere soru sorulabildiğini sözlerine ekledi.

 

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER