YEŞİLÇAY’DAN SONRA KÖPEK BALIĞI KARACİĞER DNA’SI SATIŞLARI ARTTI

Feris Aşk ve Güzellik markası sahibi Cihan Çankaya, yoğun çatlaklar ve vücut sarkmalarını toparlamak için tavsiye edilen köpek balığı karaciğer kreminin yoğun ilgi gördüğünü anlattı.

Kozmetik sektörünün yenilikçi firmalarından Feris Aşk ve Güzellik, çatlaklar ve sarkmalara, pürüzlere ve yaşlanmaya karşı ürünleri ile öne çıkıyor. Özellikle Nurgül Yeşilçay’ın da kullandığını açıkladığı köpek balığı karaciğer DNA’sı yoğun ilgi görüyor.

Feris markası sahibi Cihan Çankaya, son32’ye şu açıklamalarda bulundu:

DERMO KOZMATİK ÜRÜNLER

Biz Türkiye’de ve dünyada olmayan dermo kozmatik ürünler üretiyoruz. Feris firması ile gül suyu ya da gül ürünleri üretmedik. Verdarose adı altında alt markamızda gül ve lavanta ürünleri üretmeye başladık. Koronavirüs sürecinde lavanta öne çıktı. Bu süreçte lavanta ürünlerimizi üretirdikb 2015 yılından bu yana Feris ürünleri var. Cihaz ürünleri ithalatı yapıyoruz. İnşallah Türk malı güzellik cihazları çıkartmaya başlayacağız. Böyle bir hedefimiz var.

YAŞLANMAYA DOĞAL MÜDAHALE

Biz de somon DNA’mız var. Gençlik aşısı olarak biliniyor. Cilt bakım ürünleri yapıyoruz. Doğal olarak yaşlanmayı durduruyoruz. Köpek balığı karaciğer DNA’mız yoğun çatlaklarında ve vücut sarkmalarını toparlamak için işe yarıyor. Bitkilerden yaptığımız gümüş suyumuz var. Bütün proteinler ve proteinler olarak güzellikte kullanıyoruz. Bitkilerden platin ampuller yapıyoruz. İnsanların yüzlerini pürüzsüz gözükmesini sağlıyor. Altın tozlarından yaptığımız ürünümüz var. Şu an 104 çeşit ürün üretiyoruz.  Verdarose ile 125 ürünümüz var.

1800 GÜZELLİK MERKEZİ İLE ÇALIŞIYORLAR

Isparta’dan 8 ülkeye ürün gönderiyoruz. Yaklaşık 1800 işyerine, güzellik salonu, klinik ve hastaneye hizmet veriyoruz. Bütün Türkiye’deyiz. Nadir ilçelerdeyiz. İspanya, Almanya, Hollanda gibi güzellik salonlarına bizim ürünlerimizi gönderiyoruz.

NURGÜL YEŞİLÇAY’IN TANITIMA ETKİSİ

Bizim bir arkadaşımız tarafından Nurgül Yeşilçay’a satılan bir ürün. Sonrasında Nurgül hanım köpek balığı karaciğer DNA’sı ile güzelliğine güzellik kattığını söyledi ve sonrasında satışlarımız arttı.

BİLGİ İÇİN: 0545 669 66 96

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER