AKÇİL: SPOR YATIRIMLARI GELECEĞE YATIRIM

Voleybol İl Temsilcisi Abdurrahman Akçil, Isparta Belediyesi tarafından kente kazandırılan spor projelerinin camiayı sevindirdiğini söyledi. Akçil, “İnşallah voleybolda da profesyonel bir takımımız olacak” dedi.


Voleybol İl Temsilcisi Abdurrahman Akçil, Isparta Belediyesi tarafından kente kazandırılan 32 Milyonluk Spor Tesisleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Spora verdiği desteklerden dolayı Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e teşekkür eden Akçil, “Kente spor sahaları, spor salonları, gençlik merkezleri kazandırılıyor. Bu gençlerimize ve spora büyük bir hizmet. İnşallah projeler gerçekleştikten sonra sporcu sayısında artış bekliyoruz. ” dedi.
    Kötü alışkanlıklardan uzak tutmak için sporun önemine dikkat çeken Akçil, “Isparta’mızın futbolda profesyonel lig takımı var. Şu an pandemi dolayısıyla yerel voleybol maçları oynanmıyor. Çok yetenekli çocuklarımız var.  İnşallah voleybolda da profesyonel bir takımımız olacak. Bununla da ilgili çalışmalarımız var. Belediye Başkanımızın destekleriyle çok güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER