BAŞKAN HEYBELİ’DEN EĞİTİME DESTEK

Senirkent Belediye Başkanı Kadir Heybeli’nin desteği ile Ağrı’ya kitap yardımı yapıldı. Yapılan bu destekten dolayı Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Senirkent Belediye Başkanı Kadir Heybeli’yi özel olarak arayarak teşekkür etti.

Senirkent ilçesinde kaymakamlık, belediye ve AK Parti İlçe Gençlik Kolları'nın başlattığı ‘Ağrı'da bir köy okuluna kütüphane yapımı' kampanyası mutlu sonuçlandı. Proje kapsamında Ağrı'nın Sorguçlu köyündeki ilkokula modern bir kütüphane açıldı.

Senirkent Belediye Başkanı Kadir Heybeli, Senirkent Kaymakamı Özlem Kılıçtürk ve AK Parti Senirkent İlçe Gençlik Kolları Başkanı Merve Tortop tarafından başlatılan kampanya kapsamında Ağrı'nın Tutak ilçesine bağlı Sorguçlu köyündeki ilkokula modern bir kütüphane kazandırıldı. Kütüphanenin açılışını Senirkent Kaymakamı Özlem Kılıçtürk ve AK Parti Senirkent Gençlik Kolları Başkanı Merve Tortop, Tutak Kaymakamı Ahmet Karaaslan ile birlikte yaptı. Açılışta minik öğrencilerle pasta kesildi. Daha sonra öğrenciler kütüphaneyi gezerek, zeka oyunlarından oynama fırsatı buldular. Kılıçtürk ve Tortop, açılıştan sonra okuldaki öğrencilerle sohbet ettiler.

Merve Tortop, kütüphanenin açılması için kendilerine destek veren ilçe halkına ve Senirkent Belediye Başkanı Kadir Heybeli'ye teşekkür etti.

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER