BU ŞEHİR HEPİMİZİNDİR

Ispartaspor sosyal medya hesabından Emrespor’a destek mesajı yayımlandı. Mesajda, “Aynı şehrin takımıyız, sevdamız Isparta, amacımız başarı” denildi. Bunun üzerine Emrespor Kulüp Başkanı Ozan Gezer de bir açıklama yaparak, Ispartaspor yönetimi ve taraftarına teşekkürlerini iletti.
Isparta’da tam bir birlik beraberlik örneği sergileniyor. Ispartaspor, ilimizi Bölgesel Amatör Lig’de temsil edecek olan Emrespor’a destek mesajı yayımladı. Bu mesajın ardından Emrespor Başkanı Ozan Gezer de bir mesaj yayımladı.
Gezer mesajında, “Isparta hepimizin şehridir. Dün Ispartaspor’un başarısıyla büyük bir mutluluk yaşadık. Bugün de Emrespor’un başarısı için çaba sarf ediyoruz. Ispartaspor yönetimi ve taraftarına çok teşekkür ediyorum. Şehrimizde bu birlik ve beraberlik olduğu sürece, başarılar da ardı ardına gelecektir. İnşallah hep birlikte yeni ve nice başarılara ulaşacağız.” dedi.
Ispartaspor’un sosyal medya hesabından yayımlanan mesajda şu ifadelere yer veirilmişti; “Isparta Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl takımımıza tahsis edilen takım otobüsümüzü, Bölgesel Amatör Lig’de ilimizi temsil eden Emrespor’un maçları bitene kadar tahsis etmiş bulunmaktayız. İlimiz takımlarına desteğimiz devam edecek olup, Emrespor’a 3. Lig yolunda başarılar dileriz.”

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER