Bugün Türkiye De Tek Bir Siyasi Parti Vardır, O’da Al Bayrak Partisi

“Yüce Meclisimizin almış olduğu karar doğrultusunda 9 Ekim Çarşamba günü saat 16:00dan itibaren BARIŞ PINARI HAREKATI uygulanmaya başlandı. Düzenlenen hareketi Birleşmiş Milletler Sözleşmesinin 51.nci maddesinde yer alan “Meşru müdafa Hakkı” Çerçevesinde Suriyenin toprak bütünlüğüne saygılı olarak icra etmektir.

Genel Başkanım Sayın Meral AKŞENER’in de Söylediği gibi “Bugün Türkiye de tek Bir Siyasi parti vardır, oda AL BAYRAK PARTİSİ” dir.

Sayın  Meclis üyeleri ,değerli  hemsehrilerim her birinizi İYİ Parti Genel Başkanı  Ay-Yıldızlı Al Bayrak sevdalısı ,Sayın Meral Akşener  ve Teşkilatım adına saygı  ile selamlıyorum. Misak -ı Milli sınırlarımız Edirne ‘den başlayıp  Kars ta bitmiyor ,bizim gönül coğrafyamız Adriyatikten Çin seddine kadar olan coğrafyada  yaşayan kandaşlarımız kardeşlerimizin  yanı başlarında bulunduğumuz yerdir. Gönül coğrafyamız öyle geniş ki bu alan metreler kilometrelerle ölçülemez. Tarih boyunca Türk  milleti her daim yaraya merhem olmuş,olmayada devam edecektir.Necip Türk Milleti ve Türk Silahlı  kuvvetleri şuan  dünyanın değişik  bölgelerinde  halen dahi yara sarmaya,merhem olmaya devam etmektedir.  Uluslararası  hukukun vermiş  olduğu haklarını kullanmak ve Ülkemizin  güneyindeki  sınır güvenliğini korumak, tehlikeleri bertaraf etmek amacı ile Suriye ‘nin kuzeyinde BARIŞ PINARI HAREKATI yaparak meşru haklarını  kullanmıştır.  Bu hakkımızı kullanmamıza hiç  bir güç  ve kuvvet engel olamaz.

Türkiye Cumhuriyetinin  Kurucusu büyük lideri Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK ün ‘Biz TÜRK ler,tarih boyunca Hürriyet ve İstiklal timsali olmuş bir milletiz’ sözüyle de anlatmak isteği gibi Türk milletinin Bağımsızlığı ve toprak bütünlüğünü korumak için,başka ülkelerinde toprak bütünlüğünü işgal etmeden evrensel hukuk kuralları içerisinde meşru müdafa hakkını BARIŞ PINARI HAREKATI yla göstermiş bulunmaktayız.

İyi Parti İl Genel Meclis Üyeleri  olarak Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER ‘in Ordumuzu koşulsuz  desteğini açıklamış bulunmakta olup bizlerde Isparta’dan İl Genel Meclis Üyeleri olarak ordumuza tam destek verdiğimizi açıklıyoruz.

Türk silahlı Kuvvetlerimizin bölgedeki terör unsurlarını yok edeceğinden hiç şüphemiz yoktur ve inancımız tamdır.Tüm şehitlerimize Cenab -ı Allah’tan rahmet diliyoruz. Mekanları cennet olsun. Yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.Cenab- ı Mevlam Askerlerimizin ayaklarına taş değdirmesin selam ve saygılarımızı sunuyorum.”

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER