DÜNYA DEVLERİNE BAŞKALDIRAN BİR ISPARTA MARKASI: KOFFİ CO

IYAŞ Park ve çevresinde dünyaca ünlü 2, ülkemizde yaygın mağaza zincirine sahip birçok kahve markası bulunuyor. Genç İşadamı Mehmet Can Yalçın ve arkadaşları, dünya devlerinin tam ortasında Isparta markası oluşturdular hem fiyat hem kalitede rekabet ediyorlar.

 

 

IYAŞ Hipermarket tarafında yol üstünde hizmete açılan iddialı bir marka öyküsü var. İlk görüşte herhangi bir markanın franchazing mağazası gibi algılansa da öz ve öz Isparta markası. Isparta markası olma özelliğinden ziyade dünya devlerine hem kalite hem de fiyat olarak başkaldırış yapması.

 

Genç Girişimciler Mehmet Can Yalçın, Veysel Güpeli ve Emrah Özdemir, 1,5 yıldır kahve sektörüne yatırım yapmak için araştırma yapıyordu, en uygun yeri IYAŞ Hipermarket tarafından yol üstüne bakan cephede buldular. Herşeyin en iyisini kullanarak, modern mimaride 1.5 milyon TL’lik yatırımla şirin ve ferah bir kafeyi hizmete açan 3 girişimci, iddiasını marka öyküsünü belirlerken ortaya koydu. KOFFI CO markası ile hizmet vermeye başlayan işletmenin entresan ve gizemli bir logosu bulunuyor. Isparta Müzesi’nde sergilenen Roma Dönemi MS 2. Yüzyıla ait Lahit Parçası KOFFİ CO’nun logo yüzü oldu. KOFFİ CO markası tescillenerek Lahit Parçası logosu ile kimlik haline getirildi.

 

KOFFİ CO’nun iddiası sadece logosundan gelmiyor. 2 dünya markası ile birçok Türk markasının tam ortasında açılan Isparta markası Koffi Co, başkaldırışın da adı. 120 m2’lik açık ve kapalı alanı bulunan işletmenin menüsü de burada hazırlandı. Kenya, Kolombiya, Meksika ve Peru’dan getirilen dünyanın en pahalı kahvelerinden 35 çeşit ürün geliştirildi. Türk kahvesi ve diğer sıcak içecekler de menüde yer alıyor.

 

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER