EMRESPOR TOPBAŞI YAPTI

Kırmızı-siyahlılar, yeni sezon hazırlıklarını günde çit idmanla sürdürecek.  Günde çift idman yaparak lige hazırlanan Emrespor, birkaç takviye daha yaparak sezona girecek.


    Isparta’yı yeni sezonda  Bölgesel Amatör Futbol Ligi’nde temsil edecek olan Emrespor,  17-18 Nisan’da başlayacak maçlar öncesinde hazırlıklarına başladı. Kırmızı-siyahlılar, yerli futbolcularıyla mücadele edecek. Geçtiğimiz yılki kadrosunu büyük ölçüde koruyan ve dış transferde 4-5 futbolcuyla anlaşan kırmızı-siyahlılar, ilk çalışmasını Isparta Milli Egemenlik Sahası’nda yaptı. Milli Egemenlik Sahası’nda gerçekleştirilen antrenmanda futbolcular koşu çalışmasının ardından kısa alanda depar ve kültür fizik hareketleriyle günü tamamladı. Günde çift idman yaparak lige hazırlanan Emrespor, birkaç takviye daha yaparak sezona girecek.
    Antrenman Teknik Sorumlu Mustafa Özsavlu, Antrenörler Hasan Taşkıran ve Musa Güzel nezaretinde gerçekleştirildi. Antrenman sonrasında Emrespor hayranı bir taraftar futbolcularına tatlı ikram etti.

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER