HALK OTOBÜSLERİNE NANO GÜMÜŞ TEKNOLOJİSİ İLE DEZENFEKSİYON

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in talimatları doğrultusunda Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi tarafından 103 otobüste dezenfeksiyon çalışması yapıldı. Otobüslere nano gümüş teknolojisi dezenfekte ürünü uygulandı. Özel Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Faruk Daşdöner, şu açıklamayı yaptı:

“Günlük 103 araç ile ortalama 50.000 yolcu taşıyan kooperatifimizde, İsparta Halkımızın temiz ve sağlıklı bir ortam da seyahat edebilmeleri için araçlarımızın temizlikleri her gün düzenli olarak görevli personelimiz tarafından yapılmaktadır.

 

İsparta Belediye Başkanımız sayın Şükrü BAŞDEĞİRMEN in halkımızın sağlığının korunması yönünde vermiş olduğu talimat ile araçlarımızda periyodik olarak dezenfekte çalışması devam etmektedir. 13.03.2020 itibari ile tüm araçlarımız tekrar dezenfekte yapılmıştır.

 

Alanında uzman ekiplerce insan sağlığına zarar vermeyen “Sağlık Bakanlığı” onaylı temizlik malzemeleri ile dezenfekte edilmektedir.

 

 Aylık periyodik olarak devam edecek olan bu uygulama neticesinde İsparta Halkımız araçlarımızı güvenle kullanabilirler.”

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER