İYİ PARTİ ISPARTA İL BAŞKANI HASAN BÜYÜKÇAM; ‘’KISIR SİYASİ TARTIŞMALARI BİR KENARA BIRAKIP YANGINLARLA TOPYEKÜN MÜCADELE ETMELİYİZ

İyi Parti Isparta İl Başkanı Hasan büyükçam, Akdeniz bölgesinde ve hemen ardında Sütçüler'de ardı sıra meydana gelen yangın felaketleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. İl Başkanı Büyükçam;

Sütçüler Çandır bölgemizde başlayan yangına, İYİ Parti Isparta il yöneticileri ilk andan itibaren yardıma koşarak, bölgeye kendi imkânları çerçevesinde gıda, eldiven gibi acil ihtiyaç malzemelerini ulaştırmışlar bunun yanı sıra bölgedeki yangın söndürme faaliyetlerine de doğrudan destek vermişlerdir. 

Ülke olarak geçirdiğimiz bu zor süreçte, kısır siyasi tartışmaları bir kenara bırakıp herkesi yangınlarla topyekûn mücadeleye davet ediyoruz. Halkımızdan bu süreçte galeyana getirici (suların zehirlenmesi gibi) resmi olmayan haberlere itibar etmemelerini rica ediyoruz. Fakat bu zor süreçte halkımızın resmi kanallardan en doğru bilgiye ulaşmaya ihtiyacı vardır. Bu nedenle de tüm yönetim mekanizmalarını da bu süreçte, halkımıza her konuda anlık doğru bilgi vermeye davet ediyoruz. 

Son olarak gerek şehrimizde ve gerekse diğer şehirlerimizde yaşanan yangınlarda canını dişine takarak gece gündüz demeden çalışan tüm ekiplere ve onlara destek olan herkese minnettarız. 

Allah tüm milletimizin yardımcısı olsun dedi. 

Hasan Büyükçam

İYİ Parti Isparta İl Başkanı 
 

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER