KORKU İNTİHARI

Isparta’nın Gelendost ilçesine bağlı Çaltı köyünde cinsel taciz suçlaması ile 1 gün önce Savcılıkta ifade verip serbest kalan 22 yaşındaki genç, köyde Jandarma aracını görünce tutuklanacağını düşünerek evde bulunan av tüfeği ile intihar etti.

Olay bugün saat 12.30 sıralarında Çaltı köyünde meydana geldi. Köyde 14 yaşında olduğu öğrenilen ve ismi açıklanmayan bir kız ile görüştüğü iddia edilen Hasan Doğan hakkında kızın ailesi cinsel istismarda bulunduğu gerekçesi ile şikayetçi oldu.

Şikayet üzerine Savcının talimatı ile Çarşamba günü Jandarma tarafından gözaltına alınarak Yalvaç Aliyesine götürülen Hasan Doğan ifadesinin ardından serbest kaldı.

Bugün saat 12.30 sıralarında evinde bulunduğu sırada köye Jandarmaların geldiğini gören Hasn Doğan’ın ‘Beni tutuklamaya geldiler’ diyerek evde bulunan av tüfeğini alarak yere diz çöktüğü ve namluyu göğsüne dayayarak tetiğe bastığı ileri sürüldü.

Ailenin haber vermesi üzerine eve gelen sağlık görevlileri kanlar içinde kalan yaralıyı Gelendost Devlet Hastanesi’ne kaldırdı. Yolda kalbi duran gence acil serviste kalp masajı yapılmasına rağmen hayata döndürülemedi.

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER