KULEÖNÜN’DE HALI SAHA İNŞAATI DEVAM EDİYOR

Kuleönülü gençlerin daha rahat spor yapmalarını istediklerini ifade eden Başkan Nuri Erdoğan, halı saha inşaatının Haziran ayı sonunda bitirilerek gençlerin hizmetine sunacaklarını söyledi.

Altyapı ve üstyapı olarak çalışmaların çok yönlü olarak devam ettiğini ifade eden Başkan Erdoğan; “Amacımız her alanda halkımıza hizmet etmektir. Bu kapsamda halkımızın yaşamını kolaylaştırarak yaşam kalitesini yükseltmektir. Gençlerimiz daha önce halı saha için Isparta merkeze gidiyorlardı. İnşallah Haziran ayı sonu itibariyle kasabamızda halı saha maçlarını yapmaya başlayacaklar. Spor Toto Teşkilatı Başkanlığınca kasabamıza kazandıracağımız halı sahanın belediye olarak temelini attık. Şimdi yüklenici firma çalışmalara başladı.

Dediğim gibi inşallah Haziran ayı sonu itibariyle gençlerimize hizmet vermeye başlayacak. Ayrıca bizde belediye olarak halı sahanın hemen yanına işletme ve idare binası yapacağız. Sayın Valimiz Ömer Seymenoğlu, Ak Parti Isparta Milletvekilleri TBMM Başkanvekili Sayın Süreyya Sadi Bilgiç, Yüksek Seçim Kurulu Üyesi Sayın Recep Özel, Savunma Sanayi Komisyonu Üyesi Sayın Mehmet Uğur Gökgöz başta olmak üzere emeği geçen herkese halkımız adına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

 

 

 

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER