MİLLETVEKİLİ AYLİN CESUR’DAN İL BAŞKANLIĞINA SEÇİLEN BÜYÜKÇAM’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Isparta İYİ Parti Milletvekili Aylin Cesur, il Başkanlığına getirilen Hasan Büyükçam’ı parti binasında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyarette bulundu.
    Isparta İYİ Parti İl Başkanı Hasan Büyükçam’ın yanında olduklarını belirterek başarı dileğinde bulundu. Hep beraber omuz omuza çalışacaklarını kaydeden Milletvekili Cesur, şunları söyledi:
‘’Evet başkanım hayırlı uğurlu olsun demeye geldik. Allah yolunuzu açık etsin. Allah yönetimimizle beraber inşallah mahcup etmesin. Önümüzdeki günlerde Türkiye’nin bize, hepimize çok ihtiyacı var. Zaten ilk günden beri beraber çıktığımız yolda bugünlere gelmesinde sizin şahsen ve arkadaşlarınızla yaptığınız katkı benim şahsım adına, partimiz adına ve tabi ki Isparta halkı adına unutulmaz. O günden bugüne değişen yönetimlerde aktif görev aldınız. Sizinle beraber çalışan arkadaşlarımızla canla başla çalıştınız. O koltukta oturmayı Isparta’da Meral Akşener’in buradaki temsilcisi olmayı ve Isparta’yı iyiye götürme yolunda bizim hepimizin burada temsilcisi olmayı çok hak ettiniz. Ben yönetiminizi tebrik ediyorum. Bundan sonraki çalışmalarınızda arkadaşlarımızla beraber oy birliğiyle seçilerek gelmiş olmanız eminim ki hep beraber Isparta’yı daha iyiye götürme yolunda çok büyük ivme kazandıracaktır. Ben bugün 17 Haziran Sayın 9.Cumhurbaşkanımıza hep beraberdik, dua ettik. Allah rahmet eylesin. Ona rahmet dilemek istiyorum. Beraberinde İl Başkanımız Mustafa Şimşek’e hep beraber yüce Allah'tan rahmet diliyorum. Bizimle beraber çok güzel çalışmalar yaptınız. Beraber başladığımız fidan kuruluş çalışmaları ondan aldığımız, onun devretmek zorunda kaldığı çalışma. Onun kaybıyla beraber arkadaşlarımızın size getirdiği bu görevde biliyorum ki kaldığınız yerden çok daha ileriye, çok daha ötelere götüreceksiniz. Yönetiminizle beraber, ilçe yöneticisi arkadaşlarımızla, bütün teşkilatlarımızla beraber, tüm üyelerimizle beraber biz sizin arkanızdayız. Biz iyi olanın arkasındayız. İyi ve doğru olanın arkasındayız. Bizim amacımız hep beraber Isparta'ya, Türkiye'ye iyilik getirmek. Dün kiraz üreticilerine gittik beraber. Geçen hafta elma üreticilerinin yanındaydık. Lavanta yöneticileriyle ve gül üreticileriyle görüştük. Isparta'nın gerçekten sahipsiz kaldığını, çok fazla hizmete ihtiyaç olduğunu görüyorum. Bunun için iktidara gelmemiz lazım.
Biz muhalefet olarak ilk günden beri bütün bunları sizlerden gelenleri
Ben meclise taşımaya devam ediyorum. Sizlerin yeni şevkle, yeni heyecanla bana getireceklerinizi, ben görevimi yapıp elbette sizin bize verdiğiniz görevleri yapmaya ben de devam edeceğim. Hep beraber omuz omuza çalışacağız. Ben isterseniz yanınızdayım, isterseniz arkanızda, isterseniz ablanızım, isterseniz kız kardeşinizim. Nereye koyarsınız, oradayım, sizlerle beraberim. Bütün arkadaşlarımızla, yönetimimize ve size üstün başarılar diliyorum. İnşallah her şey güzel olsun. Herşey güzel olmaya, iyi olmaya, Türkiye genelinde insanlarda ki umut olmaya ve yarınlara Meral Akşener'in partisi İyi Parti iktidara gitme yolunda çok büyük bir ivme kazandı. Umut olmaya, artık başladı, çok da ilerledi. Önümüze gelen ilk sandıkta inşallah Isparta’da birinci parti olacağız. Türkiye’de de inşallah iktidara geleceğiz ve ondan sonra yolumuz açık. Ben buradan size başarılar diliyorum. Isparta'yı köy köy gezelim beraber, gitmediğimiz karış toprağa kalmasın. Bütün ilçelerine, bütün köylerine buradaki bütün izleyenlere buradan selam gönderelim. Merak etmeyin sahipsiz değil. İyi Parti var. iyi ki iyi parti var. İyi ki İyi Parti’nin Isparta İl Yönetimi var, ilçe yönetimleri var. İyi ki Isparta'nın pırıl pırıl, taze ve çalışkan, ilk günden beri bizim kardeşimiz, arkadaşımız bizim için umut vadeden bir yerin il başkanı var. Ben size başarılar diliyorum ve alkış istiyorum.’’
    İYİ Parti İl Başkanı Büyükçam ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şöyle konuştu:
“Sayın vekilim, değerli ilçe başkanları, öncelikle bu nazik ziyaretiniz için çok teşekkür ederim. Bizi gerçekten onure ettiniz. Düşünceleriniz, fikirleriniz çıktığımız bu yolda bize her zaman sahip çıkışınız, zaman zaman yanımızda, zaman zaman arkamızda, önümüzde olmanızdan dolayı bir Ispartalı olarak, partim olarak İyi Parti İl Başkanı olarak her zaman büyük memnuniyet duyduk. Bu yüzden sizlere tüm Isparta halkı adına sorunlarımızı mecliste, ne zaman size dile getirmenizi istesek hiçbir zaman sektirmeden dile getirmeniz, çözüm arayışlarında her zaman beraber arayış içerisinde olmanızdan dolayı hem ilçe başkanlarım adına hem ilçe yöneticilerim, hem il yöneticilerim, hem de vatandaşlarımız adına tekrar tekrar çok teşekkür ediyorum. Bizi, sağ olsunlar il yöneticilerimiz teveccüh edip gösterdiler tek aday olarak merhum il başkanımız Mustafa Şimşek’ten sonra oy birliğiyle bu makama getirdiler. Rahmetliyle de tabi o dönem ben teşkilat başkanıydım çok güzel projeler yaptık. Biraz önce bahsettiğiniz, o zaman birazcık detaylı açmamızda fayda var. Köy köy dolaşma, ilçe ilçe dolaşma projemiz bizim rahmetli başkanımız, siz de, benim de içinde bulunduğu bir heyet olarak beraber planlamıştık. Fakat maalesef hastalıklar, ayrılıklar bizi biraz bekletmek zorunda kaldı. Bu bir buçuk, iki aylık bir gecikmeye tekâmül etti. Yoksa bu projeyi çok daha önce başlıyorduk. Ama Allah böyle uygun gördü, böyle nasip oldu. Şimdi bu projeye biz tekrar başlayacağız. Kaldığımız yerden de bahsettiğiniz gibi köy köy, ilçe ilçe tüm vatandaşımızın sıkıntılarını mecliste dile getirmek üzere; dile getirmekle kalmayıp çözüm arayışlarını bizler vatandaşımıza anlatmak üzere el birliğiyle yöneticilerimizle, sizinle, ilçe başkanlarımla çalışacağız. Sayın vekilim mahcup olmayacağız. Aldığımız bayrağı ileriye götüreceğiz. Buna inanıyorum. Ve tabi bu sefer artık bizdeki sorumluluk çok çok daha farklı ve büyük manevi bir boyutu da var. Şimşek Başkana da artık bir sözümüz var. Onun Kurucu İl Başkanı olduğu partimizde bu dönem biz İl Başkanıyız. Tüm vatandaşlarımızın dertlerine derman olacağımıza inanıyorum. İyi Parti, Millet İttifakı en kısa sürede Allah nasip ederse ülkenin yönetiminde de etkin olacak. O günlerde de zaten sıkıntıların hepsini bitireceğiz. Bunda da tabi tekrar tekrar söylüyorum, sizin nezdinizde bütün milletvekillerimize de çok teşekkür ediyorum. Çok sağolun.’’

 

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER