YEŞİLAY'DAN GEVREK'E ZİYARET

Isparta Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Yeşilay işbirliğinde Bağımlılıklarla Mücadele  eğitimleri iki ayrı oturumda gerçekleştirildi. Bağımlılıklardan uzak bir gençlik için İl Müdürü kolları sıvadı ve tüm personelinin bilgilendirilmesini sağladı.

Bağımlılıklardan uzak sağlıklı bir nesil amacı ile yola çıktığımız, toplumu zararlı alışkanlıklardan korumak, bağımlılıklarla mücadele etmek, önleyici ve rehabilite edici halk sağlığı faaliyetlerini yaygınlaştırmak amacıyla tüm çalışmalarımızda daima yanımızda olan, desteklerini esirgemeyen ve tüm imkanları kullanmamızı sağlayan Gençlik Spor İl Müdürü Murat Gevrek'in özverisi ile il ve ilçelerde bulunan tüm personellere bağımlılık eğitimi verildi.

Planlamış olan bu eğitimler kapsamında ; Yurt Müdür ve Müdür Yardımcıları, Yurt Eğitim Sorumluları, Gençlik Liderleri, Antrenörler, Sportif Eğitim Uzmanları, Spor Uzmanları, Spor Eğitim Uzmanları, Şube Müdürleri, İlçe Müdürleri, Gençlik Merkezi Müdürlerine, Yurt Yönetim Memurları ve Yurt Yönetim Personellerinine eğitimler gerçekleştirilmiş oldu.

Yorumlar (0)

Bu habere henüz yorum eklenmemiş. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.

DİĞER HABERLER